Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mieszkanka Makowiska rozpoznała odnalezionego w Tatrach

Data publikacji 15.02.2012

Policja w Jarosławiu weryfikuje sygnał dotyczący mężczyzny o nieustalonej tożsamości, odnalezionego w Tatrach. Jak wynika z informacji przekazanych jarosławskiej Policji, odnaleziony może być mieszkańcem wsi Makowisko koło Jarosławia. Policjanci rozmawiają z mieszkańcami tej miejscowości, by potwierdzić ten sygnał.

Wczoraj tuż po 16. z dyżurnym jarosławskiej komendy skontaktowała się mieszkanka Makowiska. Kobieta twierdziła, że widziała w telewizji komunikat dotyczący mężczyzny odnalezionego w górskim szałasie w Tatrach. Mówiła, że przedstawiony na zdjęciu mężczyzna przypomina jednego z jej sąsiadów. Dyżurny Policji wydrukował zdjęcia mężczyzny i wysłał do kobiety patrol. Po obejrzeniu fotografii mieszkanka Makowiska stwierdziła, że rozpoznaje mężczyznę. Mówiła, że człowiek, którego widzi na zdjęciach, przedlaty był jej sąsiadem. Po raz ostatni widziała go dwa lata temu na pogrzebie jego matki w Makowisku. Potem według jej wiedzy wyjechał do Zakopanego. Mówiła również, że mężczyzna ten był miłośnikiem górskich wypraw.

Jarosławscy policjanci przekazali te ustalenia funkcjonariuszom z Zakopanego. Trwa ustalanie bliższych okoliczności mogących pomóc w potwierdzeniu tej informacji i ustaleniu tożsamości mężczyzny.

(KWP w Rzeszowie / mw)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja