Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana domowa hodowla marihuany

Data publikacji 17.02.2012

15 lutego kryminalni z komendy wojewódzkiej zatrzymali 23-latka, który w jednym z mieszkań na terenie Gdańska uprawiał marihuanę. Policjanci zabezpieczyli 34 doniczki z krzewami konopi indyjskich oraz 1 kg wysuszonej marihuany.

W środę funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-letniego mieszkańca Gdańska, który w wynajmowanym mieszkaniu uprawiał marihuanę. Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli 34 doniczki z krzewami konopi indyjskich, 1 kg wysuszonej marihuany, wagę służącą do porcjowania narkotyków oraz specjalnie przygotowany „namiot” do uprawy marihuany. „Namiot” mieścił się w jednym z pokoi wynajmowanego mieszkania. Sadzonki były naświetlane oraz wentylowane.

Policjanci ustalili, iż mężczyzna uzyskane w ten sposób narkotyki sprzedawał. Łączna wartość zabezpieczonych środków odurzających przekracza 30 tys. złotych.

23-latek usłyszał łącznie 5 zarzutów. Za te przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / pt)
 

Film Zlikwidowana domowa hodowla marihuany

Opis filmu: marihuana, plantacja, narkotyki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zlikwidowana domowa hodowla marihuany (format flv - rozmiar 7.87 MB)

Powrót na górę strony