Włamywacz wpadł po trzech latach - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacz wpadł po trzech latach

Data publikacji 17.02.2012

Policjanci z VII Komisariatu Policji zatrzymali dzisiaj 25-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna odpowie za przestępstwo popełnione przed trzema laty. W marcu 2009 roku włamał się do jednego z marketów. Zabrał ze środka puszkę z datkami. W przeszłości 25-latek wchodził już w konflikt z prawem. W październiku ubiegłego roku wyszedł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę za rozbój.

Dzisiaj rano policjanci z VII Komisariatu Policji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna odpowie za przestępstwo popełnione przed trzema laty. W marcu 2009 włamał się do jednego z marketów przy ul. Jana Pawła II. Ze środka zabrał puszkę z pieniędzmi, które zbierane były w ramach akcji dla osoby potrzebującej wsparcia. Wewnątrz znajdowało się około 5 tys. zł.

Wówczas, po włamaniu na miejscu pojawili się policjanci, technicy zabezpieczali ślady, a funkcjonariusze operacyjni poszukiwali i rozpytywali świadków. Początkowe ustalenia nie doprowadziły do zatrzymania włamywacza i postępowanie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Policja wraca jednak do nierozwikłanych spraw, kiedy tylko pojawią się nowe okoliczności i dowody. Tak było i w tym przypadku.

Dzisiaj rano policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna nie krył zdziwienia, zwłaszcza że od czasu włamania zdążył już odsiedzieć karę za inne przestępstwo. W październiku ubiegłego roku wyszedł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę pozbawienia wolności za rozbój.

(KWP w Lublinie / pt)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja