Zwęszył narkotyki u przechodnia - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwęszył narkotyki u przechodnia

Data publikacji 17.02.2012

Policyjny pies doprowadził mundurowych do mężczyzny, który jak się okazało, miał przy sobie woreczki z marihuaną. W mieszkaniu zatrzymanego, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 40 gramów środków odurzających. Dzisiaj sąd rozpatrzy wniosek o tymczasowe aresztowanie 18-latka

Policjanci z bydgoskiej „patrolówki” zatrzymali mężczyznę z narkotykami. W środę (15.02.12), około 21:40, pies służbowy doprowadził funkcjonariuszy do dwóch mężczyzn stojących na ulicy. Przy jednym z nich mundurowi znaleźli cztery woreczki z marihuaną.

18-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia do działań przystąpili kryminalni z Fordonu. Funkcjonariusze podczas przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego znaleźli blisko 40 gramów środków odurzających.

Na podstawie zebranym materiałów dowodowych podejrzany usłyszał zarzuty handlu oraz posiadania znacznych ilości narkotyków. Za te przestępstwa nastolatkowi grozi do kara do 10 lat więzienia. Teraz o losie zatrzymanego zadecyduje sąd, który rozpatrzy wniosek policjantów i prokuratora o tymczasowe aresztowanie 18-latka.

(KWP w Bydgoszczy / pt)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja