Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Plantacja konopi indyjskich zlikwidowana

Data publikacji 21.02.2012

Policjanci z Pionek wraz z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 27-latka, który założył plantację konopi indyjskiej w wynajmowanych przez siebie pomieszczeniach. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, lecz niewykluczone, że przedstawione zostaną mu kolejne zarzuty.

Policjanci z Pionek, we współpracy z funkcjonariuszami CBŚ, zatrzymali 27-letniego mieszkańca Pionek, który posiadał ok. 60 porcji marihuany. Funkcjonariusze zlikwidowali także prowadzoną przez mężczyznę, w pomieszczeniach gospodarczych wynajmowanych na terenie jednego z zakładów, plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono 11 krzewów o wymiarach od 50 do 150 cm, profesjonalne urządzenie do oświetlenia krzewów, wentylator i środki chemiczne. Pomieszczenie ocieplone było styropianem.

27-latka osadzono w policyjnym areszcie. Do tej pory przedstawiono mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, jednak prowadzone są kolejne czynności i niewykluczone, że przedstawione zostaną 27-latkowi kolejne zarzuty.

(KWP w Radomiu / ds)

Powrót na górę strony
Polska Policja