Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto go rozpoznaje?

Data publikacji 21.02.2012

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło 11 stycznia przy ul. Godebskiego w Lublinie. Zamaskowany mężczyzna wszedł do apteki i - grożąc kobiecie przedmiotem przypominającym broń - zażądał wydania pieniędzy. Chwilę później skradł 400 zł i wybiegł ze sklepu. Zgodę na publikację wizerunku sprawcy wyraziła Prokuratura Rejonowa Lublin – Południe. Osoby, które rozpoznają mężczyznę bądź też mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublin - nr. tel. 535-50-05 bądź 997.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło 11 stycznia bieżącego roku przy ul. Godebskiego w Lublinie. Nieustalony dotychczas sprawca wszedł do jednej z aptek. Mężczyzna miał na głowie czapkę oraz kaptur, dodatkowo twarz owinął szalikiem. Napastnik przyniósł ze sobą przedmiot przypominający broń, którym zagroził pracownicy apteki i zażądał wydania pieniędzy. Kobieta w obawie o własne życie i zdrowie wydała mu 400 zł.

W trakcie prowadzonego postępowania zabezpieczony został monitoring, na którym zarejestrowany został przebieg zdarzenia oraz sylwetka zamaskowanego sprawcy. Zgodę na publikację tego nagrania wyraziła Prokuratura Rejonowa Lublin – Południe.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę bądź też mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublin nr. tel. 535-50-05 bądź 997.

(KWP w Lublinie / ds)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.89 MB)

Powrót na górę strony