Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano podejrzanego o rozbój na ekspedientce

Data publikacji 06.03.2012

Kryminalni z Mińska Mazowieckiego rozwiązali sprawę napadu na jeden ze sklepów spożywczych. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą rozboju, który zastraszył ekspedientkę nożem i ukradł prawie tysiąc złotych, może być 42-letni Leszek O. Prokurator przedstawił mu zarzut popełnienia rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło 17 lutego br. Do sklepu spożywczego, na jednym z osiedli wszedł mężczyzna i - grożąc nożem - zażądał od ekspedientki pieniędzy. Następnie sam zabrał je z kasy i uciekł. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z Mińska Mazowieckiego, którzy na podstawie rysopisu sprawcy, rozpoczęli typowanie podejrzanego.

Z ustaleń policjantów wynikało, że w rozbój może być zamieszany 42-letni Leszek O. Mężczyzna został zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Na wniosek prokuratury i policji, sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozić mu może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / ds)

Powrót na górę strony