Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wałbrzyski policjant kolejny raz na podium

Data publikacji 07.03.2012

Policjant z Wałbrzycha wygrał kolejne zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Młodszy aspirant Krzysztof Bałys w swojej kategorii wagowej nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo z wynikiem 220 kg.

4 marca 2012 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie przy ul Strumykowej 1 odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW, w których mł. asp. Krzysztof Bałys - funkcjonariusz Komisariatu Policji II w Wałbrzychu - w kategorii wagowej 110 kg z wynikiem 220 kg zajął I miejsce.

To już kolejne z rzędu zawody, w których nasz kolega zajmuje miejsce na podium. Tym razem pokonał Krzysztofa Król MKS Międzylesie – II miejsce z wynikiem 205 kg oraz Grzegorza Kantor MKS Międzylesie – III miejsce z wynikiem 185 kg. W swojej kategorii wagowej nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo.

Ponadto Krzysztof wraz ze swoim Stowarzyszeniem Sportów Siłowych i Kulturystyki „Bałys Team” Wałbrzych i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, 31 marca 2012 roku na Audytorium Novum przy ul Piotra Skargi 14A w Wałbrzychu organizuje III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW.

Zawody te jak co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony publiczności jak i zawodników. Na chwilę obecną zgłoszonych jest 100 zawodników z całej Polski. Dla publiczności przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi fitness show w wykonaniu Mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym Doroty Galińskiej.

(KWP we Wrocławiu /wm)

Powrót na górę strony