Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano poszukiwanego dilera

Data publikacji 09.03.2012

Zabrzańscy policjanci zatrzymali dealera narkotykowego, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Ukrywający się przez długi czas poza granicami naszego kraju 24-letni mężczyzna wpadł, gdy przyjechał w rodzinne strony na pogrzeb bliskiej mu osoby. Po zakończeniu mszy świętej został zatrzymany przez stróżów prawa i przewieziony do aresztu śledczego.

Jak podają funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniami osób, zatrzymany mężczyzna to 24-letni mieszkaniec Zabrza, który w przeszłości handlował narkotykami. Za przestępstwo to został skazany wyrokiem Sądu Rejonowego w Zabrzu na 12 miesięcy pozbawienia wolności. Kiedy wymieniony nie stawił się do aresztu celem odbycia kary, za 24-latkiem wydano list gończy.

Z ustaleń policjantów wydziału kryminalnego wynikało, że zabrzanin ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami naszego kraju. Przed kilkoma dniami śledczy ustalili, że wymieniony może przyjechać do Zabrza, aby uczestniczyć w pogrzebie bliskiej mu osoby. Informacja ta została potwierdzona przez miejscowych kryminalnych.

Wczoraj w godzinach porannych teren wokół kościoła przy ul.Dubiela został zabezpieczony przez policjantów. Stróże prawa zaczekali na zakończenie mszy pogrzebowej. Po jej zakończeniu, 24-latek w asyście funkcjonariuszy operacyjnych opuścił kościół, a następnie został przewieziony do aresztu śledczego.

(KWP w Katowicach / mg)

Film Zatrzymano poszukiwanego dilera

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymano poszukiwanego dilera (format flv - rozmiar 3.32 MB)

Powrót na górę strony