Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana dziupla samochodowa

Data publikacji 14.03.2012

Policjanci z Lubichowa oraz kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zlikwidowali w gminie Osieczna dziuplę samochodową. Na terenie prywatnej posesji funkcjonariusze odnaleźli części samochodowe i elektronarzędzia. W wyniku wspólnych działań odzyskano 3 skradzione volkswageny oraz zatrzymano 3 mężczyzn, którzy trudnili się kradzieżami i rozbieraniem samochodów

Wczoraj przed południem policjanci z Lubichowa i kryminalni ze Starogardu Gdańskiego rozbili znajdującą się na terenie gminy Osieczna dziuplę samochodową. Na odległej od innych zabudowań posesji funkcjonariusze zabezpieczyli kradzione pojazdy. Odzyskali 3 skradzione w tym roku volkswageny.

Podczas przeszukania garaży i pomieszczeń gospodarczych policjanci odnaleźli także tablice rejestracyjne pochodzące ze skradzionych na terenie województwa pomorskiego samochodów. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli również znaczną ilość elektronarzędzi i części samochodowych. Gdy policjanci wkroczyli na posesję przestępcy kończyli rozkręcanie jednego z aut.

Do tej pory zatrzymano już 42- i 23-letniego mieszkańca powiatu chojnickiego oraz 29-letniego mieszkańca gminy Osieczna. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają, jaki jest ich udział w przedmiotowym postępowaniu. Sprawa jest rozwojowa i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

(KWP w Gdańsku / wm)

Powrót na górę strony