Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny zatrzymany do sprawy podpaleń i kradzieży

Data publikacji 15.03.2012

Legionowscy kryminalni zatrzymali drugą osobę podejrzewaną o udział w podpaleniu samochodów, do którego doszło w połowie lutego br. na ulicy Targowej i Kochanowskiego w Legionowie. Rafał S. usłyszał również zarzut kradzieży laptopa. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzący sprawę wystąpili do sądu z wnioskiem o areszt, a sąd przychylił się do niego, decydując o umieszczeniu w nim mężczyzny na 3 miesiące.

Zatrzymanie Rafała S. to kontynuacja sprawy dotyczącej podpaleń renault clio i vw polo na ulicy Kochanowskiego i Targowej w Legionowie. Do tych zniszczeń mienia doszło w połowie lutego tego roku.

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się sprawą, jak również kradzieżą wartego około 900 złotych laptopa, w jednym z mieszkań w Legionowie zatrzymali już jedną osobę, której funkcjonariusze przedstawili zarzut zniszczenia mienia i kradzieży. 25-letni Piotr S. na wniosek policjantów decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Te same zarzuty usłyszał także zatrzymany Rafał S. Śledczy podejrzewają, że 23-latek uczestniczył zarówno w podpaleniach, jak i w kradzieży laptopa. Jemu również za te przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony