Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany do wyjaśnienia sprawy zabójstwa

Data publikacji 15.03.2012

Policjanci z Inowrocławia, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 47-letniej kobiety. Ciało znaleziono w jej mieszkaniu, w jednym z domów, na terenie gminy Inowrocław. Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej ma związek z zabójstwem.

Wczoraj (14.03.12) około 13.30 dyżurny komendy powiatowej w Inowrocławiu został powiadomiony przez mężczyznę o tym, że po powrocie do domu dokonał makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znalazł zwłoki swojej matki. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Z pierwszych oględzin wynikało, że 47-latka ma na ciele obrażenia. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora zbierali dowody i przesłuchiwali świadków. Wszystkie zebrane do sprawy informacje pozwoliły kryminalnym na ustalenie mężczyzny, który najprawdopodobniej ma związek ze zdarzeniem. Jeszcze tego samego dnia wieczorem został on zatrzymany w swoim mieszkaniu w Inowrocławiu.

24-latek trafił do policyjnego aresztu. Do późnych godzin nocnych trwały dalsze szczegółowe oględziny i przesłuchania świadków. Dokładne okoliczności przestępstwa oraz przyczyny śmierci kobiety wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony