Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja „Razem bezpieczniej” w Warszawie

Ze społecznością PaT spotkali się dzisiaj: Minister Spraw Wewnętrznych Jacek Cichocki, Komendant Główny Policji generał Marek Działoszyński oraz Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

W Warszawie 15 marca 2012 roku, na konferencji MSW programu „Razem bezpieczniej” Prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski oraz Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł w imieniu gościnnych KURPIÓW przekazali STATUETKĘ PRZECHODNIĄ PRZYSTANKU PaT na ŚLĄSK. Statuetkę przyjął Burmistrz Lublińca Edward Maniura oraz Starosta Lubliniecki Joachim Smyła. Samorządowcom towarzyszyli komendanci Policji. Gotowość wsparcia VII Przystanku PaT zadeklarowali generałowie śląskiego garnizonu Dariusz Działo i Tadeusz Budzik. Szef Policji na Mazowszu inspektor Rafał Batkowski zapowiedział, iż ze statuetką rozstaje się na krótko. Pierwsze dwa Przystanki PaT odbyły się na Warmii i Mazurach, kolejne cztery na Mazowszu, a w 2012 roku po raz pierwszy spotkamy się na Śląsku.

Przyjmowanie zgłoszeń na VII Przystanek rozpocznie się 7 maja o godz. 0.00 i trwać będzie do 17 czerwca do godz. 0.00. Szczegóły podamy wkrótce na naszej stronie w zakładce PRZYSTANEK PaT. Zakładka będzie na bieżąco aktualizowana.

Uwaga ciekawostka!
Już dzisiaj dwa miasta zgłosiły swoje zainteresowanie przyjęciem funkcji gospodarza kolejnego ogólnopolskiego Przystanku w roku 2013.

Za 118 dni – 10 lipca, o godz. 17.00 rozpocznie się centralny VII Przystanek PaT – Lubliniec 2012 !
 

Zapowiedź 7 Przystanku PaT w Lublińcu

(PaT / pt)

Powrót na górę strony