Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany dwoma ENA i sześcioma listami gończymi

Data publikacji 18.03.2012

Siedem lat ukrywał się przed organami ścigania, wpadł w Ciechanowie. Mieszkaniec Częstochowy poszukiwany sześcioma listami gończymi i dwoma europejskimi nakazami aresztowania został zatrzymany przez ciechanowskich policjantów. Teraz przebywa w Areszcie Śledczym w Płońsku i czeka na wezwanie przed sąd.

Ciechanowscy kryminalni w mieszkań w bloku przy ul. Pułtuskiej, zatrzymali trzydziestolatka poszukiwanego sześcioma listami gończymi i dwoma europejskimi nakazami aresztowania. Mężczyzna dokonywał ciężkich przestępstw: rozbroi, pobić i kradzieży, z tego powodu był ciągle poszukiwany przez sąd i prokuraturę w Częstochowie. Siedem lat wcześniej po dokonaniu rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu schronił się poza granicami RP w Grecji, by uniknąć odpowiedzialności za to przestępstwo. Z uwagi na dokonywane przestępstwa był obiektem międzynarodowych poszukiwań.

Wizyta policjantów była dla niego wielkim zaskoczeniem, spodziewał się , że do drzwi mieszkania może zapukać każdy tylko nie policjanci. Wiedząc, że jest poszukiwany odmawiał podania swoich danych personalnych, gdy policjanci zagrozili przeszukaniem mieszkania, by znaleźć dokument tożsamości okazał stary dowód osobisty. Policjanci po potwierdzeniu tożsamości przewieźli go do komendy. Teraz przebywa w Areszcie Śledczym w Płońsku i czeka na wezwanie przed sąd.

źródło: KWP Radom

Powrót na górę strony