Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył w ziemi 1500 porcji amfetaminy

Data publikacji 19.03.2012

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego zatrzymali 38-latka, który ukrył w ziemi blisko 1500 porcji amfetaminy. Funkcjonariusze ustalają gdzie mężczyzna nabył środki odurzające oraz gdzie miały one trafić. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Kłodzka realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali w Dusznikach-Zdroju 38-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Jak się okazało, podejrzewany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyzna, ukrył w odludnym, zalesionym rejonie prawie 1500 porcji amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone do dalszego postępowania w tej sprawie.

Sąd Rejonowy w Kłodzku zastosował wobec 38-latka tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze ustalają gdzie mężczyzna nabył środki odurzające oraz co zamierzał z nimi zrobić. Sprawa ma charakter rozwojowy, a funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony