Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili i ranili nożem 21-latka – zostali zatrzymani

Data publikacji 28.03.2012

Szczecińscy policjanci z ogniwa wywiadowców i z komisariatu Niebuszewo ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych o udział w bójce i pobiciu 21-latka, w trakcie której zadano mu kilka ciosów nożem.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie przy ul. Niemcewicza. Policjanci otrzymali sygnał od świadków relacjonujących, że młody mężczyzna został zaatakowany przez kilku napastników i raniony prawdopodobnie nożem. Pokrzywdzony został przewieziony z kilkoma ranami ciętymi do szpitala, a funkcjonariusze zaczęli ustalać sprawców. Na szczęście obrażenia 21-latka nie zagrażały jego życiu. Chociaż pozostał w szpitalu, następnego dnia po zdarzeniu można było go przesłuchać.

Wykonane czynności procesowe i ustalenia kryminalnych doprowadziły do wytypowania i ustalenia trzech mężczyzn w wieku 24, 25 i 26 lat. Wczoraj po południu wszyscy usłyszeli zarzut udziału w bójce i pobiciu.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pokrzywdzony przypadkowo spotkał przyszłych napastników. Pomiędzy stronami wywiązała się ostra wymiana zdań, która skutkowała w powyżej opisany, brutalny sposób.

Na podstawie aktualnie stawianych zarzutów podejrzanym może grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj zatrzymani będą przesłuchiwani w prokuraturze. Policjanci będą wnioskowali o zastosowanie tymczasowego aresztu

(KWP w Szczecinie /wm)

Powrót na górę strony