Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dolnośląski policjant zagra w reprezentacji na EURO

Data publikacji 01.04.2012

Szok, niedowierzanie i radość jednocześnie. Nikt już nie przypuszczał, że zostanie powołany i otrzyma zaproszenie do reprezentacji. Funkcjonariusz pracujący w dolnośląskiej komendzie został zauważony i powołany do ścisłej kadry zawodników przygotowujących się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej na EURO.

Policjant pracuje w pionie kryminalnym. Ze względów na charakter wykonywanej pracy nie możemy podać imienia i nazwiska oraz jego wizerunku.

Funkcjonariusz każdej wolnej chwili zajmuje się uprawianiem sportu. Jego pasją jest piłka nożna. Od dzieciństwa grał w różnych klubach piłkarskich , najpierw we Wrocławiu, a później w klubach dolnośląskich. W chwili obecnej jest zawodnikiem I-ligowego klubu poza granicami kraju. Sam zawodnik nie przypuszczał, że takie powołanie jeszcze otrzyma. Jednak znakomite rezultaty a zwłaszcza wspaniała gra w ostatnim czasie spowodowały, że został zauważony przez wysłanników selekcjonera kadry.

Grafiki pracy policjanta są ustalane w taki sposób, aby nie kolidowały z obowiązkami służbowymi, a sam zawodnik mógł brać udział w zawodach sportowych. Funkcjonariusz jest zawodnikiem uniwersalnym potrafiącym zagrać na każdej pozycji. Grał już na bramce, w obronie a po przesunięciu go do ataku okazał się znakomitym napastnikiem. Dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Specjalnością zawodnika są rzuty wolne oraz znakomita gra głową. Warto zaznaczyć, że tylko w ostatnich trzech meczach zdobył siedem bramek. Jego obecność w kadrze będzie z pewnością olbrzymim wzmocnieniem.

Liczymy na to, że to dopiero początek festiwalu bramkowego naszego zawodnika, a kolejne będą zdobywane już podczas najbliższych spotkań piłkarskich w ramach EURO m. in. na wrocławskim stadionie.

Życzymy sukcesów podczas mistrzostw i zdobycia króla strzelców.

(KWP we Wrocławiu / pt)
 

Powrót na górę strony