Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zdesperowaną 20-latkę

Data publikacji 02.04.2012

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Brodnicy, w jednym z mieszkań na terenie miasta, odnaleźli zdesperowaną 20-latkę, która dokonała samookaleczenia. Dziewczyna trafiła pod opiekę lekarzy.

W sobotę (31.03), późnym wieczorem, dyżurny brodnickiej Policji otrzymał informację od wychowawczyni jednego z ośrodków wychowawczych, że 20-latka z powiatu lipnowskiego, przebywająca na terenie Brodnicy, prawdopodobnie dokonała samookaleczenia i potrzebuje pomocy. Kobieta poinformowała dyżurnego, że dziewczyna może przebywać w mieszkaniu swojego chłopaka, gdzieś w okolicy ulicy Przykop.

O całym zajściu wychowawczyni dowiedziała się od  brata dziewczyny, który otrzymał od siostry sms-a.  Rozpoczęły się poszukiwania i walka z czasem. Dyżurny, znając nazwisko chłopaka, u którego miała przebywać zdesperowana dziewczyna, szybko ustalił dokładny adres i wysłał tam policjantów. Po kilkunastu minutach policjanci weszli mieszkania, gdzie przebywała dziewczyna.  Na szczęście pomoc przyszła w porę.

Dziewczyna w mieszkaniu przebywała sama. Mieszkanka powiatu lipnowskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę specjalistów.

(KWP w Bydgoszczy / wm)

Powrót na górę strony