Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali życie 31-letniemu mężczyźnie

Data publikacji 02.04.2012

Działdowscy policjanci uratowali życie 31-letniemu mężczyźnie, który targnął się na życie. Tylko dzięki szybkiej reakcji i prawidłowo przeprowadzonej reanimacji przez policjantów nie doszło do tragedii.

Wczoraj wieczorem oficer dyżurny działdowskiej Policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję w jednej z poddziałdowskich wsi. Miało tam dojść do kłótni rodzinnej, w której uczestniczył 31-latek będący pod wpływem alkoholu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, gdzie przeprowadzali rozmowę ze zgłaszającą, a następnie poszli do pokoju, gdzie miał przebywać sprawca nieporozumień.

Po wejściu do pokoju interweniujący w tej sprawie policjanci zastali 31-letniego mężczyznę, który targnął się na życie, wieszając się na sznurku. Funkcjonariusze natychmiast odcięli sznurek, ale mężczyzna nie dawał żadnych oznak życiowych. Policjanci bez chwili wahania przystąpili do jego reanimacji, przywracając mu funkcje życiowe. Następnie wezwali oni karetkę pogotowia, która zabrała 31-latka do szpitala.

Na chwilę obecną życiu mężczyzny nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

(KWP w Olsztynie /wm)

Powrót na górę strony