Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 05.04.2012

Policjantki, Policjanci,
Pracownicy Policji!

 

W imieniu własnym i kierownictwa Policji z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Państwu przede wszystkim zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu – niech będzie ono bogate w nowe pomysły, które pomogą doskonalić siebie. Życzę zadowolenia ze służby i pracy, bo tylko satysfakcja daje pozytywną energię do działania, ale też wytrwałości, która w naszym zawodzie jest bezcenna.

Życzę profesjonalizmu i skuteczności – niech zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej będą okazją do udowodnienia, że polska Policja może być wizytówką naszego kraju.

Specjalne życzenia i podziękowania chciałbym skierować do funkcjonariuszy, którzy śpieszą na ratunek potrzebującym – nie tylko do tych, o których głośno w mediach, a także tych wszystkich, o których nie wiemy, a którzy codziennie pomagają innym, często ratując ich zdrowie i życie.

Niech świąteczny czas spędzony w rodzinnym gronie będzie odpoczynkiem od trosk dnia codziennego i da siłę w pokonywaniu trudności, pozwoli z ufnością i nadzieją spojrzeć w przyszłość.

 

nadinspektor Marek Działoszyński
Komendant Główny Policji 

Powrót na górę strony