Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł 37-latek poszukiwany ENA

Data publikacji 03.04.2012

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali obywatela Rumunii poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Policjanci zaskoczyli 37-latka w jednym z białostockich mieszkań. Mężczyzna został dzisiaj doprowadzony do sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Wczoraj wczesnym rankiem funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wkroczyli do jednego z mieszkań na osiedlu Dziesięciny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało bowiem, że właśnie tam ukrywa się 37-letni obywatel Rumunii. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania w związku z dokonanym przed 11 laty w Rumunii rozbojem, za który w rodzinnym kraju został skazany na karę 3,5 roku pozbawienia wolności. 37-latek zaskoczony przez kryminalnych z Białegostoku nie stawiał oporu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Dzisiaj zatrzymany został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Białymstoku, który zadecyduje teraz o dalszym losie zatrzymanego obywatela Rumunii.

(KWP w Białymstoku / mw)
 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.59 MB)

Powrót na górę strony