Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Byli nieustępliwi, zostali nagrodzeni

Data publikacji 05.04.2012

Policjanci wydziału kryminalnego komendy miejskiej w Toruniu i komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy doprowadzili do rozwiązania zagadki zabójstwa mieszkańca Torunia, do którego doszło w lutym tego roku. Za swoją dociekliwość, nieustępliwość i zaangażowanie zostali nagrodzeni.

Dwóch policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i dwóch policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy otrzymało nagrody. Praca tych funkcjonariuszy, ich dociekliwość i determinacja, pozwoliły na rozwiązanie zagadki zaginięcia, a w konsekwencji, jak się okazało, zabójstwa mieszkańca Torunia, do którego doszło w lutym tego roku.

Zasługą tych policjantów jest zebranie materiału dowodowego i ustalenie osoby podejrzanej o dokonanie tej zbrodni. Właściwa analiza uzyskiwanych w czasie pracy informacji i podejmowanie odpowiednich działań skutkowały odtworzeniem faktycznego przebiegu zdarzenia.

Dziś (5.04.2012 r.) komendant wojewódzki wręczył nagrodę jednemu z tych policjantów, nadkom. Wojciechowi Makowskiemu z KWP w Bydgoszczy. Pozostali oczywiście również otrzymali nagrody, ale ich obecność ze względu na charakter pracy nie była możliwa.

(KWP w Bydgoszczy / wm)

Powrót na górę strony