Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Laboratorium amfetaminy zlikwidowane

Data publikacji 19.07.2007

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego wraz z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zlikwidowali nielegalną fabrykę amfetaminy. Działała ona w okolicach Warszawy, w (pow. Mińsk Mazowiecki). Zatrzymano 54-letniego Wojciecha S. i poszukiwanego listem gończym Edwarda S. Obaj mężczyźni wpadli na gorącym uczynku.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego wraz z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i zlikwidowali nielegalną fabrykę amfetaminy. Działała ona w okolicach Warszawy, w (pow. Mińsk Mazowiecki). Zatrzymano 54-letniego Wojciecha S. i poszukiwanego listem gończym Edwarda S. Obaj mężczyźni wpadli na gorącym uczynku.

Do akcji doszło wczoraj po południu. Gdy policjanci weszli na teren laboratorium działało pełną parą. Na gorącym uczynku zatrzymano 54-letniego Wojciecha S. i poszukiwanego listem gończym za produkcję narkotyków 49-letniego Edwarda S.

Na miejscu zabezpieczono kompletne, profesjonalne linie produkcyjne oraz 280 kg odczynników chemicznych służących do produkcji narkotyków.

Jak wynika ze wstępnej oceny biegłych ujawnione laboratorium dotychczas wyprodukowało około 1 tony amfetaminy, która została rozprowadzona na terenie Polski oraz Europy.

Powrót na górę strony