Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskano obrazy warte 36 tys. złotych

Data publikacji 19.07.2007

Policjanci z warszawskiej Ochoty zatrzymali dziś rano młodego mężczyznę, który razem z konkubiną okradł mieszkanie swojej znajomej. Ich łupem padły obrazy o wartości 36 tys. zł, kurtka ferrari, laptop i rakieta tenisowa. Wszystkie skradzione rzeczy odzyskano.

Kilka dni temu do komendy przy ulicy Opaczewskiej w Warszawie zgłosiła się kobieta i powiadomiła o kradzieży rzeczy z jej mieszkania. Z relacji poszkodowanej wynikało, że w 2004 r. wyjechała do Anglii. Tam spędziła trzy lata. W tym czasie wynajmowała mieszkanie koleżance. Gdy wróciła z Wielkiej Brytanii i weszła do domu zobaczyła, że na ścianach nie ma sześciu obrazów. Zaniepokojona natychmiast przeszukała całe mieszkanie, z którego zniknął jeszcze laptop, rakieta tenisowa i sportowa kurtka ferrari.  

Policjanci błyskawicznie ustalili, że skradzione rzeczy znajdują się w mieszkaniu konkubenta koleżanki poszkodowanej. Dzisiaj rano zatrzymali 32-letniego Piotra Ś. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli tam wszystkie skradzione przedmioty. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjantom powiedział, że skradzione obrazy chciał tylko skopiować.

Policjanci namierzyli już konkubinę Piotra Ś. Jej zatrzymanie jest teraz kwestią czasu.

Powrót na górę strony