Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.04.2012

Puławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który groził zabójstwem swojej matce. W trakcie przeszukania jego odzieży mundurowi znaleźli woreczek strunowy z marihuaną. Na kolejne narkotyki natknęli się podczas przeszukania posesji. Policjanci zabezpieczyli ponad 1 kg wysuszonej marihuany, 100 g słomy makowej oraz 96 sadzonek konopi indyjskich.

Mieszkanka jednej z miejscowości pod Puławami w nocy poprosiła policjantów o pomoc. Mówiła, że syn grozi jej zabójstwem. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, sprawca zamknął się w domu i groził podpaleniem budynku. Nie reagował na polecenia mundurowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania mężczyzna chciał ratować się ucieczką, wyskoczył przez okno i wybiegł na podwórko. Chwilę później został zatrzymany.

Podczas przeszukania jego odzieży policjanci znaleźli woreczek strunowy z marihuaną. 32-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W tym czasie kryminalni przeszukali posesję. Znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 1 kg suszu marihuany, 100 g słomy makowej, woreczek z nasionami i 96 sadzonek konopi indyjskich. 32–latek twierdził, że wszystkie narkotyki posiadał na własny użytek.

Zatrzymany usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd podejmie decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

(KWP w Lublinie / mj)

Powrót na górę strony