Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za zabójstwo

Data publikacji 20.04.2012

Razem pili alkohol na ogródkach działkowych. Później między biesiadującymi osobami doszło do konfliktu. W efekcie jeden z mężczyzn został pobity i ugodzony nożem w brzuch. Na miejsce wezwano policyjną załogę. Funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego Dariusza K. i 33-letniego Roberta N. Wczoraj w prokuraturze obaj usłyszeli zarzuty zabójstwa. Dzisiaj sąd rozważy wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu.

Kilkanaście minut po 22:00 wolscy policjanci otrzymali od dyżurnego miasta informację o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym w altance na terenie ogródków działkowych. Natychmiast na miejsce skierowano załogę wolskich mundurowych. Na terenie działek policjanci zastali pięciu mężczyzn. Jeden z nich oświadczył, że kilka minut wcześniej podczas „zakrapianego” alkoholem spotkania, doszło do konfliktu między trójką znajomych.

Jak ustalili policjanci prawdopodobnie dwóch mężczyzn z tej grupy pobiło i ugodziło nożem w brzuch pokrzywdzonego. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które stwierdziło zgon mężczyzny.
Policjanci zatrzymali 46-letniego Dariusza K. i 33-letniego Roberta N. Obaj trafili do izby wytrzeźwień - mieli ponad 2 promile.

Wczoraj w prokuraturze Dariusz K. i Robert N. usłyszeli zarzuty współudziału w zabójstwie. Dzisiaj sąd rozważy wniosek śledczy o zastosowaniu wobec mężczyzn środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za zabójstwo grozi im kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KSP / pt)

Powrót na górę strony