Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany 9 listami gończymi

Data publikacji 20.04.2012

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Niebuszewo zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 9 listami gończymi. Daniel M. miał na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Ukrywał się przez około pół roku. Trafił już do aresztu.

Wczoraj policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań uzyskali informację, że poszukiwany 34-latek przebywa w pobliskim Bezrzeczu. Policjanci pojechali pod ustalony adres i weszli do mieszkania. W łazience, w wannie siedział poszukiwany mężczyzna. Trzymał nóż, którym zranił sobie dłonie. Na żądanie funkcjonariuszy odrzucił narzędzie na bok.

34-latek został zatrzymany, a na miejsce wezwana została pomoc medyczna. Potem Daniel M. trafił do policyjnej izby zatrzymań, a dzisiaj przetransportowany został do Aresztu Śledczego w Szczecinie.

Mężczyzna od października 2011 r. poszukiwany był dziewięcioma listami gończymi wydanymi przez szczecińskie sądy, wystawiono za nim także nakazy zatrzymania i doprowadzenia do prokuratury. Daniel M. ma do odbycia kary pozbawiania wolności m.in. za przestępstwa narkotykowe, kierowanie w stanie nietrzeźwości, oszustwo oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Najbliższych kilka lat spędzi w więzieniu.

(KWP w Szczecinie / mj)
 

Powrót na górę strony