Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani właściciele agencji towarzyskiej

Data publikacji 20.07.2007

Szczecińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy prowadzili agencję towarzyską. Wszyscy podejrzewani są o stręczycielstwo i stosowanie gróźb karalnych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy w Szczecinie od kilku miesięcy otrzymywali skargi na działalność jednej z agencji towarzyskich  w mieście. Goście agencji zachowywali się głośno, a niektóre informacje wskazywały, że właściciele klubu mogą czerpać korzyści z nierządu. Policjanci zaczęli bacznie przyglądać się agencji.

Okazało się, że jej właścicielami są 33-letni Piotr K, 34-letni Robert R. i 31-letni Paweł K. Swoją działalność zarejestrowali jako spółkę świadczącą usługi hotelarskie, cateringowe i rozrywkę. Jednak policjanci zebrali dowody, że działają nielegalnie i wczoraj wieczorem podczas nalotu na agencję zatrzymali wszystkich trzech mężczyzn.

Funkcjonariusze postawili im zarzuty czerpania korzyści z cudzego nierządu i stosowania gróźb karalnych. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony