Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani ukrywali się w Krakowie

Data publikacji 30.04.2012

Policjanci z Olesna zatrzymali dwoje poszukiwanych m.in. za kradzieże, mieszkańców tego miasta. Kobieta i mężczyzna ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Krakowa. W trakcie przeszukania mieszkania, które służyło za kryjówkę, funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Prócz dotychczasowego dorobku za posiadanie środków odurzających zatrzymanym grozi kara do 3 lat więzienia.

W ubiegłą środę funkcjonariusze z wydziału kryminalnego oleskiej komendy zajmujący się poszukiwaniami, wspólnie z policjantami z III Komisariatu Policji w Krakowie, zatrzymali poszukiwaną listem gończym oraz 4 nakazami zatrzymania 26-letnią kobietę i poszukiwanego nakazem doprowadzenia do zakładu karnego 35-letniego mężczyznę.

Dwoje poszukiwanych mieszkańców Olesna ukrywało się od listopada ubiegłego roku.

Olescy kryminalni zdobyli informację wskazującą, że poszukiwana kobieta i jej partner od pewnego czasu zamieszkują w Krakowie. Policjanci ustalili również numer telefonu komórkowego poszukiwanej i używając fortelu umówili się z nią w jednym z krakowskich hoteli, tam zaskoczoną kobietę zatrzymali.

Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali również partnera poszukiwanej. Podczas przeszukania mieszkania, w którym ukrywali się zatrzymani, policjanci z Krakowa ujawnili marihuanę, krzaki konopi indyjskich oraz amfetaminę.

(KWP w Opolu / pt)
 

Powrót na górę strony