Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono kilogram amfetaminy

Data publikacji 24.07.2007

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego i warszawskiej Woli zatrzymali wczoraj późnym wieczorem w podwarszawskich Markach dwóch mężczyzn podróżujących fordem focusem na belgijskich numerach rejestracyjnych. W trakcie przeszukania pojazdu zabezpieczyli kilogram amfetaminy i kilka pojedynczych działek narkotyku. Teraz o losie zatrzymanych zdecyduje sąd.

Od kilku tygodni policjanci z Woli wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ pracowali nad sprawą narkotykową. Gdy tylko ustalili, że dwóch mężczyzn pochodzących z okolic Białegostoku będzie przewozić narkotyki przez Warszawę, postanowili ich zatrzymać. 

Wczoraj około 22.30 w pobliżu centrum handlowego w Markach zatrzymali do kontroli forda focusa na belgijskich tablicach rejestracyjnych. W środku siedziało dwóch młodych ludzi. Podczas przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli 1 kg amfetaminy ukrytej pod siedzeniem kierowcy i kilka pojedynczych działek w kieszeni bocznej auta.

Zatrzymani to: Marcin S. (30 l., kierowca) i Krzysztof K. (23 l.). Pierwszy ma na swoim koncie przestępstwa popełnione zagranicą, m.in.: włamanie do samochodu, kradzieże z włamaniem i przynależność do grupy przestępczej, drugi znany jest z kradzieży impulsów, podrabiania i przerabiania dokumentów niszczenia mienia oraz kradzieży. 

Jutro zatrzymanym zostaną przedstawione zarzuty, a sąd podejmie decyzję o ich dalszym losie.

Powrót na górę strony