Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymał poszukiwanego wracając do domu

Data publikacji 24.07.2007

Policjant z warszawskich Bielan, wracając z komisariatu do domu zatrzymał Jarosława Ł., który przypadkiem zapytał go o papierosa. Krótkie spojrzenie wystarczyło, by funkcjonariusz rozpoznał w palaczu poszukiwanego. Rok temu, także w czasie wolnym, ten sam policjant zatrzymał mężczyznę ściganego od 15 lat listem gończym.

Prawie roku temu funkcjonariusz z komendy na Bielanach zatrzymał mężczyznę, który od 15 lat poszukiwany był listem gończym. Wówczas wypatrzył Bogusława B.  jadąc po pracy samochodem.

Wczoraj około 19.00 policjant wracał do domu po służbie. Nagle przechodzący obok niego mężczyzna zapytał o papierosy. Policjant spojrzał i rozpoznał w mężczyźnie poszukiwanego przestępcę. Jednak spokojnie odpowiedział, że nie ma papierosów. Dyskretnie ruszył za przestępcą. Gdy zauważył, że chodnikiem idzie znany mu z widzenia, emerytowany funkcjonariusz Policji poprosił go o pomoc. Po kilkunastu sekundach Jarosław Ł. trafił w ich ręce.

38 – latek był kompletnie zaskoczony takim obrotem sprawy. Bardzo często zmieniał miejsce swojej kryjówki i nie spodziewał się zatrzymania. Za dokonane rozboje i kradzieże, najbliższe kilka lat spędzi w więzieniu.

Powrót na górę strony