Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z Policją za pan brat

Data publikacji 13.05.2012

Pokaz motocykli i radiowozów policyjnych, znakowanie rowerów, "Komisarz Staś" - maskotka zamojskiej policji to atrakcje, które mieszkańcy Hetmańskiego Grodu mogli zobaczyć z bliska podczas odbywających się w ten weekend imprez. Wczoraj zamojscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym organizowanym przez Galerię Twierdza. Dziś z kolei na Rynku Solnym zamojskiej starówki wspólnie z Kresowym Bractwem Motocyklowym policjanci zainaugurowali sezon motocyklowy.

Zamojscy policjanci na co dzień strzegą bezpieczeństwa i porządku publicznego. Swoje działania ukierunkowują również na przedsięwzięcia profilaktyczne, chętnie włączając się w różnego rodzaju imprezy mające na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Zamojszczyzny. W czasie tego weekendu mundurowi byli obecni podczas festynu rodzinnego zorganizowanego z okazji pierwszych urodzin Galerii Twierdza w Zamościu.

Swoją obecność zaakcentowali również na inauguracji sezonu motocyklowego zorganizowanego przez miłośników jednośladów z Kresowego Bractwa Motocyklowego. To przedsięwzięcie odbyło się na Rynku Solnym zamojskiej starówki. Wśród atrakcji, które na te imprezy przygotowali zamojscy policjanci można było między innymi z bliska obejrzeć policyjne motocykle i radiowozy wyposażone w videorejestrator. Wśród chętnych, którzy chcieli usiąść za kierownicą tych pojazdów nie zabrakło i dużych i małych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również akcja znakowania rowerów. Najmłodsi z kolei mogli przywitać się i uścisnąć dłoń "Komisarza Stasia" - maskotki zamojskiej policji.

Atrakcje, które uczestnikom tych imprez zaproponowali zamojscy policjanci cieszyły się dużą popularnością i zainteresowaniem.

(KWP w Lublinie / pt)

Powrót na górę strony