Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem, bo został zwolniony z pracy

Data publikacji 14.05.2012

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mężczyzna zatrzymany przez piaseczyńskich policjantów, który zaatakował nożem byłego pracodawcę. Sprawca został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Zaatakował, bo został zwolniony z pracy. Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na terenie jednej z firm w miejscowości Łoś. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem byłego pracodawcę za to, że zwolnił go z pracy. Pokrzywdzony został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Na szczęście dzięki szybkiej pomocy, jakiej mu udzielono, ranny natychmiast trafił do szpitala i dziś jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę na miejscu zdarzenia. Okazał się nim 50-letni Robert A. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, badanie wykazało prawie 3,3 promila alkoholu w jego organiżmie.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania popełnienia zabójstwa. Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozić mu może kara 25 lat lub dożywotniego pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(KSP / wm)

Powrót na górę strony