Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

III Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej - tryumf doświadczenia!

Data publikacji 14.05.2012

11 maja, pierwszym w historii zwycięstwem drużyny Komendy Powiatowej Policji w Otwocku, zakończyły się III Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej. Istniejąca od połowy lat 90. drużyna, złożona z doświadczonych zawodników, pokonała w rzutach karnych młody i dynamiczny zespół ze stołecznego oddziału prewencji Policji. Trzecie miejsce przypadło w udziale reprezentacji Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Pogoda, mimo iż pozornie piękna, mocno dawała się we znaki grającym - zbierało się na burzę, było więc parno i bardzo gorąco. Okalający boisko tartan nagrzewał się do tego stopnia, że już po minucie parzył w stopy, mimo sportowych butów.

Tradycyjnie już organizatorem turnieju był Wydział Doskonalenia Zawodowego KSP, a w zastępstwie Komendanta Stołecznego Policji pamiątkowe puchary wręczył naczelnik WDZ mł. insp. Jarosław Bieliński.

Zawody rozgrano w ciągu trzech dni na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wawrze. Wzięło w nich udział łącznie 120 policjantów reprezentujących 10 jednostek stołecznej Policji.

(KSP, fot., wideo: Piotr Maciejczak)

Film III Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej - tryumf doświadczenia!

Opis filmu: mecz, piłka nożna

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik III Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej - tryumf doświadczenia! (format flv - rozmiar 8.91 MB)

Powrót na górę strony