Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do ośrodka zdrowia

Data publikacji 27.07.2007

Policjanci z komisariatu w Białej Piskiej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamanie do miejscowego ośrodka zdrowia. Okazało się, że 27-latek usnął w ośrodku, a gdy się obudził zgłodniał i zdecydawał, że musi coś zjeść.

Dzisiaj w nocy nieznany sprawca włamał się do miejscowego ośrodka zdrowia. Policjanci stwierdzili, że sprawca włamał się do dwóch gabinetów w przychodni, wyważając dzrzwi. Zabrał słodycze i inne artykuły spożywcze. Po kilku godzinach funkcjonariusze ustalili podejrzanego. Okazał się nim 27-letni Emil S. z Białej Piskiej.

Jak wynika z ustaleń policjantów nietrzeźwy 27-latek wszedł do otwartego ośrodka i usnął na najwyższym piętrze budynku. Nikt go nie niepokoił i obudził się w nocy, po zamknięciu placówki. Poczuł silny głód i zdecydował, że natychmiast musi coś zjeść. Wyłamał zamknięte drzwi do dwóch gabinetów i tam znalazł artykuły spożywcze i słodycze, którymi nie pogardził. Po wszystkim otworzył okno na parterze i wrócił do domu.

27-letni Emil S. przyznał się do popełnienia przestępstwa. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli część z rzeczy zabranych z przychodni. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony