Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Minister z wizytą w dolnośląskiej komendzie

Data publikacji 26.05.2012

Wczoraj dolnośląskich policjantów odwiedził Minister Spraw Wewnętrznych - Jacek Cichocki. Minister spotkał się z kierownictwem Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji we Wrocławiu, podczas którego omówiono przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Minister podczas swojej wizyty na Dolnym Śląsku sprawdzał stan przygotowań do zabezpieczenia mających się odbyć za kilkanaście dni Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W trakcie spotkania we Wrocławiu z kierownictwem dolnośląskiej Policji nadinsp. Dariusz Biel omówił stan przygotowań do zbliżającej się imprezy oraz przedstawił szczegóły policyjnych działań.

Minister zaznaczył, że olbrzymim wyzwaniem dla policjantów z Dolnego Śląska będzie zapewnienie przejezdności i bezpieczeństwa na drodze krajowej nr 8 oraz autostradzie A 4, ze względu na panujący tu duży ruch oraz spodziewany przyjazd dużej ilości kibiców z Czech. Następnie minister odwiedził i zapoznał się z funkcjonowaniem przygotowanego na czas mistrzostw Policyjnego Centrum Dowodzenia we Wrocławiu.

W trakcie pobytu na Dolnym Śląsku minister Jacek Cichocki spotkał się również z Komendantami w Kłodzku i Ząbkowicach Śląskich.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 14.13 MB)

Powrót na górę strony