Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie nietrzeźwego z marihuaną

Data publikacji 30.07.2007

Działdowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 27-letniego Radosława O., który jadąc fordem wjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie i marihuanę.

W sobotni wieczór dyżurny działdowskiej komendy dostał informację o samochodzie stojącym w przydrożnym rowie przy jednej z działdowskich ulic. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci. W rowie stał pusty ford, ze zbitą przednią szybą, wgniecionym dachem, uszkodzonym przednim błotnikiem i zderzakiem. Na szybie po stronie kierowcy była krew.

Po chwili do policjantów podszedł młody mężczyzna ze zdartym naskórkiem na twarzy i dłoniach i oznajmił, że to właśnie on kierował fordem. Twierdził, że stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Badanie alkomatem wykazało prawie 1 promil alkoholu w organizmie. W wyniku kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim działkę marihuany. 27-letni Radosław O. trafił na komendę, a jego samochód  na policyjny parking.

Mężczyzna odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i posiadania narkotyków.

Powrót na górę strony