Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ulotka dla kierowców na EURO 2012

Data publikacji 30.05.2012

Jak szybko i sprawnie dojechać do miast, w których będą odbywały się mecze, rady i informacje, w czterech językach, na temat przepisów ruchu drogowego dla tych, którzy będą chcieli przyjechać na EURO 2012 samochodem – te i wiele innych cennych wskazówek znajduje się w ulotce przygotowanej przez BRD KGP, GDDKiA, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Krajową Radę BRD. Policjanci otrzymali 100 tysięcy takich ulotek, które trafią do kierowców.

Ulotkę dla kierowców, którzy będą poruszać się po polskich drogach w trakcie trwania mistrzostw Europy przygotowało wspólnie Biuro Ruchu Drogowego KGP z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Krajową Radą BRD. Informacje sporządzone są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ulotka ma pomóc wszystkim tym kibicom, którzy podczas EURO 2012 będą poruszać się po Polsce samochodem. Zawiera ona proste rady i informacje na temat przepisów ruchu drogowego oraz telefonów alarmowych.

Polscy policjanci otrzymali 100 tysięcy takich ulotek, które zostaną rozdane kierowcom i dzięki którym podróż między miastami gospodarzami będzie łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza.

kj

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony