Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miał narkotyki i uprawiał marihuanę

Data publikacji 30.05.2012

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków oraz uprawiał w domu konopie indyjskie. Zabezpieczono blisko 3 tys. porcji marihuany oraz urządzenia służące do uprawy narkotyków. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Grozi mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

28 maja 2012 roku dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli w Jeżowie Sudeckim kierującego samochodem osobowym. Okazał się nim 31-letni jeleniogórzanin. W trakcie czynności funkcjonariusze wyczuli w aucie wyraźny zapach palonej marihuany. Jak się później okazało, mężczyzna posiadał przy sobie i w samochodzie łącznie kilkanaście porcji marihuany. Ponadto w trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 3 tys. porcji marihuany oraz urządzenia służące do uprawy konopi indyjskiej .Mężczyzna zajmował się również uprawą ziela, które suszył, a następnie dzielił na porcje.

31-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz uprawę konopi grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także to, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

(KWP we Wrocławiu / mg)
 

Powrót na górę strony