Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali mu życie

Data publikacji 31.07.2007

Wczoraj w nocy, na warszawskim Ursynowie policjanci uratowali życie nieprzytomnemu pracownikowi ochrony. Poszkodowanego z podejrzeniem zawału serca znaleźli na placu budowy. Tam przeprowadzili akcję ratunkową zapobiegając tragedii. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Wczoraj ok. 23:00 na alarmowy telefon Policji zadzwonił przechodzień, który zauważył leżącego mężczyznę na terenie budowy przy Lanciego na warszawskim Ursynowie. Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Tam znaleźli nieprzytomnego pracownika ochrony.

Policjanci natychmiast ruszyli do akcji. Przeskoczyli przez zamknięte ogrodzenie i zaczęli udzielać poszkodowanemu pierwszej pomocy, wzywając jednocześnie ambulans. Z uwagi jednak na fakt, że ogrodzenie było szczelnie zamknięte mundurowi musieli skorzystać z pomocy straży pożarnej. Za pomocą ciężkiego sprzętu strażacy staranowali ogrodzenie umożliwiając wjazd karetce pogotowia.

Mężczyznę, w ciężkim stanie z podejrzeniem zawału serca, przewieziono do szpitala. Przeżył tylko dzięki szybkiej reakcji policjantów.

Powrót na górę strony