Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca napadu na kantor

Data publikacji 13.06.2012

Policjanci poszukują sprawcy napadu na kantor wymiany walut w Grudziądzu, do którego doszło w godzinach popołudniowych, w poniedziałek 11 czerwca br. Zamaskowany sprawca przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną zażądał wydania pieniędzy. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich tych, którzy rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym, z prośbą o kontakt z Policją.

Policjanci ustalili rysopis sprawcy: wiek około 30 lat, wzrost 170-175 cm, sylwetka szczupła, kręcone, ciemno-blond włosy średniej długości - góra związana w kitkę-boki lekko odrośnięte po wygoleniu, kontur twarzy trójkątny, szczupły, cera opalona. Prawdopodobnie w brodzie posiadał tzw. dołeczek.

Mężczyzna w chwili napadu ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe 3/4 tzw. rybaczki, białe obuwie sportowe, błękitną bluzę z kapturem, jasną czapkę z daszkiem.

Funkcjonariusze proszą wszystkie te osoby które rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym, z prośbą o kontakt z grudziądzką Policją pod nr te.: (56) 451-33-67 i (56) 451-33 54 lub całodobowo pod bezpłatnym nr 997.

(KWP w Bydgoszczy /wm / mw)
 

Powrót na górę strony