Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany przyszedł do sądu zapoznać się z aktami - został zatrzymany

Data publikacji 20.06.2012

26-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie zatrzymali kętrzyńscy policjanci. Tomasz R., który oszukał jedną z firm, a następnie ukrywał się poza granicami kraju, po powrocie do Polski udał się do Sądu w Kętrzynie, gdzie chciał zapoznać się z aktami swojej sprawy....Został zatrzymany.

Wczoraj o godzinie 11:30 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że w budynku Sądu Rejonowego w Kętrzynie przebywa najprawdopodobniej mężczyzna poszukiwany przez Policję. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy w jednym z pomieszczeń sądu zatrzymali mieszkańca Gniezna. Jak się okazało, Tomasz R. poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Mężczyzna oszukał w celu osiągnięcia korzyści majątkowej jedną z firm. 26-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Jak poinformował, dzień wcześniej powrócił zza granicy i w kętrzyńskim sądzie chciał zapoznać się aktami swojej sprawy. Tomasz R. trafił do policyjnej celi, a następnie do aresztu, gdzie najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

(KWP w Olsztynie /wm / mw)

Powrót na górę strony