Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za przemyt narkotyków

Data publikacji 02.07.2012

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 31-latek podejrzany o przemyt narkotyków. Kryminalni zatrzymali mężczyznę krótko po tym, jak wysiadł z busa jadącego z Holandii. Zatrzymanemu grozi kara od trzech lat więzienia.

Zatrzymanie przez kryminalnych z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy mężczyzny podejrzewanego o posiadanie narkotyków, było możliwe dzięki zebranym wcześniej informacjom. Wszystko wskazywało na to, że 31-latek będzie próbował wwieźć na teren Polski większą ilość narkotyków. Podejrzewany wpadł w ręce policjantów na bydgoskim osiedlu Okole krótko po tym, jak wysiadł z busa jadącego z Holandii. Podczas przeszukania w poduszce i plecaku, funkcjonariusze zabezpieczyli ukryty ponad kilogram marihuany. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty przewozu wewnątrzwspólnotowego znacznej ilości narkotyków, za co grozić mu może kara od 3 lat więzienia. Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów z Błonia i zadecydował, że podejrzany najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  

Powrót na górę strony