Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po godzinnych negocjacjach desperat oddał się w ręce policjantów

Data publikacji 04.07.2012

Po godzinnych negocjacjach policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który nie chciał oddać się w ich ręce grożąc popełnieniem samobójstwa. 25-latek trafił pod opiekę lekarzy.

25-latek poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności za rozbój. Policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze uzyskali informację, że mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Około 10:40 funkcjonariusze zapukali do jego drzwi. Policjanci słyszeli dobiegające z mieszkania głosy mężczyzny i kobiety, jednak nikt nie chciał ich wpuścić do środka. W związku z tym, wyważone zostały drzwi. Wtedy okazało się, że poszukiwany 25-latek trzyma w ręku nóż. Mężczyzna nie chciał się jednak poddać i zagroził, że popełnieni samobójstwo. Groził również skokiem z okna.

Funkcjonariusze na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe i strażaków, którzy rozłożyli skokochron. Po godzinie rozmowy z policjantami 25-latek zdecydował się jednak dobrowolnie oddać w ich ręce. Po czynnościach został przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony