Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 05.07.2012

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu ustalili 5 sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym 45-latki. Wszyscy trafili do aresztu, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja. Podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań na terenie Radomia doszło do awantury, której przyczyną była najprawdopodobniej kradzież telefonu komórkowego. Pobito wówczas 45-latkę, która w wyniku obrażeń zmarła.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu ustalili wszystkich uczestników libacji i zatrzymali po zdarzeniu dwóch mężczyzn w wieku 33 i 50 lat. Następnie w Warszawie zatrzymano kolejne dwie osoby, młode małżeństwo w wieku 20 i 24 lat. Natomiast ostatniego ze sprawców tego przestępstwa przed dwoma dniami, na stacji metra zatrzymali warszawscy „wywiadowcy”.

Wszystkim zatrzymanym przedstawiono zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, a sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Radomiu / mj)
 

Opis filmu: pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.96 MB)

Powrót na górę strony