Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant ratował chorego na epilepsję

Data publikacji 08.08.2007

Wczoraj policjant z legnickiej drogówki patrolujący na motocyklu ulice miasta zauważył upadającego na chodnik mężczyznę. Ten uderzając głową o chodnik stracił przytomność. Policjant natychmiast wezwał pogotowie i przystąpił do udzielenia pierwszej pomocy. 36-latek odzyskał przytomność jeszcze przed przyjazdem na miejsce pogotowia.

7 sierpnia 2007 r. o godz. 13:35, na jednym z największych skrzyżowań w centrum Legnicy funkcjonariusz Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji pełniący służbę w patrolu na motocyklu zauważył upadającego na chodnik mężczyznę. Człowiek ten uderzając głową o beton rozbił ją i chwilę po tym stracił przytomność. Policjant natychmiast wezwał pogotowie i przystąpił do udzielania nieprzytomnemu pierwszej pomocy.

36-letni mężczyzna najprawdopodobniej chory na padaczkę, w wyniku tego upadku doznał obrażeń głowy. Jeszcze przed przyjazdem karetki pogotowia ratunkowego, dzięki natychmiastowej reakcji policjanta i udzielonej pomocy mężczyzna odzyskał przytomność. Mężczyznę przewieziono go do szpitala.

Powrót na górę strony