Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Bielawy poszukują sprawcy napadu na punkt opłat

Data publikacji 09.07.2012

Policjanci z komisariatu w Bielawie poszukują sprawcy napadu na punkt opłat mieszczący się przy ul. Wolności w Bielawie. Do zdarzenia tego doszło 2 marca br. tuż przed godziną 16.00. Młody mężczyzna przy użyciu noża sterroryzował pracownika tej placówki i zażądał wydania pieniędzy. Sprawca następnie skradł pieniądze - kilka tysięcy złotych - a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

RYSOPIS: mężczyzna w wieku ok. 20 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 180 cm, posiada pociągłą twarz, charakterystyczny szpiczasty nos, bardzo odstające uszy, na twarzy trądzik, włosy ciemne - szatyn.

W momencie zdarzenia sprawca miał założone okulary lecznicze w kolorze czarnym, tzw. „druciaki".

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Bielawie tel. 74-833-42-11, z Wydziałem Kryminalnym KPP w Dzierżoniowie tel. 74-832-22-07 lub 09 lub całodobowo pod numerem alarmowym 997. Osobom, które pragną zachować anonimowość zapewniamy dyskrecję.

(KWP we Wrocławiu / mj)
 

Film Policjanci z Bielawy poszukują sprawcy napadu na punkt opłat

Opis filmu: napad, poszukiwany

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci z Bielawy poszukują sprawcy napadu na punkt opłat (format flv - rozmiar 603.9 KB)

Powrót na górę strony