Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu 46-latka znaleziono ponad 700 porcji narkotyków

Data publikacji 12.07.2012

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 700 porcji narkotyków. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

46-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do zatrzymanego policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę spakowane w duże worki strunowe, z których po podziale można byłoby uzyskać ponad 700 porcji gotowych do sprzedaży narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli również wagę elektroniczną i worki strunowe do pakowania środków odurzających. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalają skąd pochodziły środki odurzające i gdzie miały trafić, a także czy zatrzymany zajmował się również handlem narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony