Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w poszukiwaniu zaginionej Moniki

Data publikacji 12.07.2012

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze i z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu poszukują zaginionej Moniki Kobyłki. Dziewczyna ma niespełna 15 lat, jest mieszkanką miejscowości Wola Gałecka w gm. Rusinów, powiat przysuski, woj. mazowieckie. Decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji wyznaczono nagrodę w wysokości 5 tys. złotych za przekazanie informacji, która przyczyni się do wskazania miejsca pobytu zaginionej.

Monika wyszła z domu w ubiegłą sobotę (07.07.2012) około godz. 21:00 i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis zaginionej: wzrost – 168 cm, waga ok. 50 kg, szczuplej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy długie koloru rudego. Ubrana w koszulkę koloru białego z czarnym napisem i czerwonym sercem z przodu, krótkie spodenki jeans koloru niebieskiego, buty beżowe z cekinami.

Od momentu zgłoszenia w czynności poszukiwawcze oprócz policjantów zaangażowanych jest wiele innych osób. W pierwszej kolejności sprawdzono bliższą i dalszą okolicę, przy użyciu między innymi psów tropiących. Teren sprawdzono także z policyjnego śmigłowca. W czynności intensywnie zaangażowani są także policjanci operacyjni, którzy weryfikują każdą informację. Do tej pory, także dzięki dotychczasowym publikacjom medialnym, odebrano i sprawdzono szereg informacji.

Wszelkie dane mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze tel. 48 675 42 00 lub do dyżurnego KWP zs. w Radomiu tel. 48 345 24 44 albo powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

(KWP w Radomiu / mj)

 


 

Powrót na górę strony