Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gdańsk: nagrody za zabezpieczenie Euro 2012

Data publikacji 12.07.2012

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński przyjechał do komendy wojewódzkiej w Gdańsku, aby w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego podziękować policjantom z garnizonu pomorskiego za zaangażowanie i profesjonalizm w czasie zabezpieczenia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.

Wczoraj (12 lipca) o godz. 12.00 w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku na Biskupiej Górce Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego podziękował pomorskim policjantom za zaangażowanie, dyspozycyjność i wzorowe wypełnianie obowiązków w czasie zabezpieczenia Turnieju Euro 2012.

Na uroczystości obecna była cała kadra kierownicza garnizonu pomorskiego i wyróżnieni funkcjonariusze. Gratulacje odebrali także Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Wojciech Sobczak oraz jego zastępcy: mł. insp. Marian Szlinger, insp. Krzysztof Zgłobicki oraz insp. Czesław Koszykowski.

Wyróżnienia za wkład w zapewnienie porządku i bezpieczeństwa wręczał Komendant Główny Policji oraz Wojewoda Pomorski Pan Ryszard Stachurski.

(KWP w Gdańsku / mj)

Powrót na górę strony